Personal Trainer

Beylikdüzü Personal Trainer ile Forma Girin

Spor salonumuzda profesyonel personel trainer ekibimizden destek alarak size özel hazırlanan antrenman ve beslenme programları ile hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Pilates derslerimiz ile vücudunuzun hem esnekliğini koruyabilir hem de bölgesel olarak kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Spor salonumuzda pilates ve aletli pilates yapabilirsiniz. Pilates derslerimize personel trainer ile bireysel olarak ya da grup pilates dersi alarak katılabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz gelişiminiz konusunda size her zaman destek olacak. Salonumuzda personel trainer ekibimizin eşliğinde grup derslerine katılarak motivasyonunuzu en üst seviyeye çıkararak spor yapabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Dersi İle Salonumuzu Daha Yakından Tanıyın

  Grup Crunch Dersi

  Yaza fit bir vücutla mı girmek istiyorsunuz? Spor salonumuzda crunch derslerine katılarak fazla kilolarınızdan kurtulabilir aynı zamanda karın kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Crunch derslerimiz uzman personel trainer eşliğinde gerçekleşir. Crunch dersleri ile birlikte karın kaslarınızı hem güçlendirebilir hem de sıkılaştırabilirsiniz. Yetkin ve profesyonel ekibimiz ile bireysel yada grup derslerine katılabilirsiniz. Grup crunch dersi ile birlikte sizler için eğlenceli ve hareketli spor yapma imkanı sunuyoruz. Grup derslerimiz çok daha hareketli spor yapabilir aynı zaman personel trainer eşliğinde kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

  beylikdüzü spor salonunda spor yapanlar
  beylikdüzü grup spor dersleri

  Beylikdüzü Fitness Salonu

  Grup spinning dersi ile motivasyonunuzu hiç kaybetmeden, ritminizi, koordinasyonunuzu ve kondisyonunuzu artırabilirsiniz. Spor salonu spinning ile sizlere bir çok farklı avantaj sunuyor.

  • Müzik eşliğinde bisikletlere binerek motivasyonunuzu hiç bir zaman kaybetmezsiniz.
  • Kısa zamanda çok kalori yakabilirsiniz.
  • Zorlu koşullarda ve yüksek tempoda yapacağınız için direncinizi artırır.

  Spor Salonu İstanbul ile Forma Giren Üyelerimiz ve Yorumları Üyelerimizin Görüşleri Salonumuz İçin En Önemli Referans Kaynağı

  Sizi ilgiyle dinleyen, isteklerinize karşı çözüm odaklı fitness ekibi, güler yüzlü danışmanları ve kurumsal işleyişi ile beni bağlayan kulüp. Çocuklu bir ev hanımı spor yapamaz sanarken çocuk bakım bölümündeki deneyimli eğitmene çocuğumu emanet edip spor yapabiliyorum. Eğlenceli grup dersleri ve yarı olimpik havuzu da cabası. Uzun yıllar burada olacağım bir kulüp bulmanın mutluluğu içerisindeyim.
  Seda Beydoğan Personal Trainer

  Sadece fitness yapmak için yazıldığım bir spor kulübü iken bana hamam kültürü kazandıran bir kulüptür fitpark. Tüm departmanlardaki ilgili çalışanları ve hijyen anlayışı ile öne çıkıyor. Lezzetli menüsü ile kafesi ve üyelere özel otoparkının olması da artı değer katıyor

  Eray Taş Yüzme Havuzu

  Daha önce çoğu kulüpte mağduriyet yaşamış biri olarak buraya karşı da önyargı ile geldim. Çoğu kulüp satış sonrası üyesini önemsemezken burası ezber bozuyor. Son derece güler yüzlü personeli eviniz hissi veriyor. Spor bittikten sonra danışmanlarla çay/kahve içmeden evime dönmüyorum.

  Mehmet Filiz Spa ve Hamam

  Personal Trainer Spor salonu içerisinde antrenmanlarınızı en verimli hale getirebilmek için personel trainer ekibimizden her zaman destek verebiliriz.

  Sertifikalarımızı Sürekli Artırarak Size Daha İyi Hizmetler Sunuyoruz Sahip olduğumuz sertifikalar verdiğimiz eğitimin kalitesinin ispatıdır.

  Spor Salonu Aktiviteleri Kampanyalarımızdan Yararlanın İletişim Formunu Doldurun Ücretsiz Ön Görüşme İmkanını Değerlendirin