Hakkımızda

Beylikdüzü Fitness Salonu İle Sporun Ayrıcalığını Yaşayın!

Beylikdüzü fitness salonu kuruluş ilkesi olarak tüm insanları spora yönlendirmek ve sporcuların yanında olmak ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda ekibimizi kurarken her zaman sporu bir hayat felsefesi olarak benimsemiş olan profesyonel bir ekip kurduk. Tüm üyelerimizi daima sporun içerisinde tutmak için çabalamaya, sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyoruz. Spor salonumuz sadece profesyonel ekibi ile değil aynı zamanda tam profesyonel ekipmanlarıyla hem sizler için güvenli bir spor ortamı oluşturuyor hem de sizleri spor yaparken en kaliteli hizmet ve ekipmanlarla buluşturuyor.

Spor Salonu İstanbul Size Demo Dersi Hizmetini Ücretsiz Olarak Sunuyor

  Bireysel Antrenörler İle Daha İleriye!

  Beylikdüzü fitness salonu spora dair ilkelerini her zaman güncel tutarak, spora hevesli olan kişileri her anlamda desteklemek için tüm imkanları hizmetinize sunuyor. Bunun için salonumuza kayıtlarını yaptıran tüm üyelerimize bireysel antrenörlerimiz ile her zaman destek veriyoruz. Tam profesyonel ekipmanlarımız ile sporunuzu yapabileceğiniz gibi, önceden randevu ve kayıtları yaparak bireysel antrenörlerimiz ile spora devam edebilirsiniz. Bireysel antrenörlerimiz ile zayıflamak için, vücut geliştirme için ya da formda kalmak için her zaman çalışabilirsiniz.

  Grup Dersleri ile Sporu Eğlenceli Hale Getirin!

  Grup dersleri ile spor salonumuzda motivasyonunuzu ve enerjinizi her zaman en üst düzeyde tutabilirsiniz. Profesyonel antrenör ekibimizin yönetiminde salonumuz içerisinde yer alan bir çok farklı alanda grup derslerine katılabilirsiniz. Grup dersleri ile salon içerisinde bireysel antrenörünüzle yada tek başınıza yaptığınız antremanları grup halinde yaparak spora karşı motivasyonunuzu en üst düzeye çıkarmanıza destek oluyoruz.

  Grup derslerimiz, pilates, fitness, zumba, spinning, yoga, crunch, cycling, vücut geliştirme, step ve birçok farklı alanda her gün sizleri bekliyor.

  Spor Salonu İstanbul ile Forma Giren Üyelerimiz ve Yorumları Üyelerimizin Görüşleri Salonumuz İçin En Önemli Referans Kaynağı

  Sizi ilgiyle dinleyen, isteklerinize karşı çözüm odaklı fitness ekibi, güler yüzlü danışmanları ve kurumsal işleyişi ile beni bağlayan kulüp. Çocuklu bir ev hanımı spor yapamaz sanarken çocuk bakım bölümündeki deneyimli eğitmene çocuğumu emanet edip spor yapabiliyorum. Eğlenceli grup dersleri ve yarı olimpik havuzu da cabası. Uzun yıllar burada olacağım bir kulüp bulmanın mutluluğu içerisindeyim.
  Seda Beydoğan Personal Trainer

  Sadece fitness yapmak için yazıldığım bir spor kulübü iken bana hamam kültürü kazandıran bir kulüptür fitpark. Tüm departmanlardaki ilgili çalışanları ve hijyen anlayışı ile öne çıkıyor. Lezzetli menüsü ile kafesi ve üyelere özel otoparkının olması da artı değer katıyor

  Eray Taş Yüzme Havuzu

  Daha önce çoğu kulüpte mağduriyet yaşamış biri olarak buraya karşı da önyargı ile geldim. Çoğu kulüp satış sonrası üyesini önemsemezken burası ezber bozuyor. Son derece güler yüzlü personeli eviniz hissi veriyor. Spor bittikten sonra danışmanlarla çay/kahve içmeden evime dönmüyorum.

  Mehmet Filiz Spa ve Hamam
  beylikdüzü personal trainerlar

  Siz de randevunuzu oluşturun salonumuzda alacağınız demo dersi için ücret ödemeyin.

  Sertifikalarımızı Sürekli Artırarak Size Daha İyi Hizmetler Sunuyoruz Sahip olduğumuz sertifikalar verdiğimiz eğitimin kalitesinin ispatıdır.

  Ücretsiz Demo Dersi Fırsatı ile Fit Vücutlara Sahip Olmak İçin Bize Hemen Ulaşın! Size özel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.