Spor Salonu İstanbul Fiyatları

Beylikdüzü Spor Salonu Fiyatları Nelere Göre Değişiklik Gösterir?

İster profesyonel bir sporcu olun isterseniz de forma girmek isteyen birisi, spor yapmaya karar verdiğinize göre artık sizin için uygun bir üyelik seçmeniz gerekir. Genel olarak Beylikdüzü spor salonu fiyatları alacağınız hizmetin kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Çalışma saatleri, erişebildiğiniz imkanlar, ve süre çoğu zaman üyelik fiyatlarını değiştirebilir. Beylikdüzü spor salonu olarak prensibimiz üyelerimizin doğru bilgilendirilmiş olması.

Yukarıda belirttiğimiz gibi alacağınız üyeliğin fiyatı bazen değişebilir. Buradaki en önemli etken üyeliğinizin süresi. Altı aylık veya bir yıllık üyelikler en çok tercih edilen üyeliklerimizdir. Başka bir spor salonunda, hamam, fitness salonu, spa vb. hizmetlere erişim için ilave para vermeniz gerekirken, Beylikdüzü spor salonu fiyatları ilave pek çok hizmeti de kapsar. Hamam ve yüzme havuzu erişimi, fitness salonu, bunlardan sadece iki tanesi. Dönem içerisinde farklı kampanyalar olduğu için en güncel fiyat bilgisini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü spor salonunda ister forma girin ister güzel zaman geçirin. Uygun spor salonu üyelikleri ve Beylikdüzü spor salonu fiyatları için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanız. Aşağıdaki formu doldurarak almak istediğiniz hizmeti detaylandırabilir, ne kadar sürelik bir üyelik düşündüğünüzü belirtebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönerek üyelikle ilgili aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalışacağız.

Oldukça Ekonomik Spor Salonu İstanbul Fiyatları ve Ücretsiz Demo Dersi

  beylikdüzü türk hamamı

  Beylikdüzü Hamam Fiyatları

  Spor sonrasında yorulan kaslarınızı ve zihninizi rahatlamanın en iyi yollarından birisi hamamdır. Hijyenik ve donanımlı hamamızda hem bedenen hem de zihnen kendinizi yenileyebilirsiniz. Hamam fiyatları da havuz fiyatları gibi günlük kullanım ve üyeliğe göre değişmektedir. Üyelerimiz üyelik paketleri kapsamında ıslak alanları diledikleri gibi kullanabilirler. Günlük kullanım için ise giriş ücreti alınmaktadır.

  Beylikdüzü Yüzme Havuzu Fiyatları

  Merkezimizde fitness salonuna ilave olarak yüzme havuzumuz da vardır. Yüzme havuzu fiyatları kullanım türüne göre değişiklik göstermektedir. Günlük kullanımlarda ıslak alanları tek bir fiyat ödeyerek giriş yapabilirsiniz. Üyelerimiz ise satın aldıkları paket kapsamında yüzme havuzunu ve diğer ıslak alanların hepsini ilave hiç bir ücret ödemeden kullanabilmektedirler. Bize ulaşarak üyelikler ve havuz kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Spor Salonu İstanbul ile Forma Giren Üyelerimiz ve Yorumları Üyelerimizin Görüşleri Salonumuz İçin En Önemli Referans Kaynağı

  Sizi ilgiyle dinleyen, isteklerinize karşı çözüm odaklı fitness ekibi, güler yüzlü danışmanları ve kurumsal işleyişi ile beni bağlayan kulüp. Çocuklu bir ev hanımı spor yapamaz sanarken çocuk bakım bölümündeki deneyimli eğitmene çocuğumu emanet edip spor yapabiliyorum. Eğlenceli grup dersleri ve yarı olimpik havuzu da cabası. Uzun yıllar burada olacağım bir kulüp bulmanın mutluluğu içerisindeyim.
  Seda Beydoğan Personal Trainer

  Sadece fitness yapmak için yazıldığım bir spor kulübü iken bana hamam kültürü kazandıran bir kulüptür fitpark. Tüm departmanlardaki ilgili çalışanları ve hijyen anlayışı ile öne çıkıyor. Lezzetli menüsü ile kafesi ve üyelere özel otoparkının olması da artı değer katıyor

  Eray Taş Yüzme Havuzu

  Daha önce çoğu kulüpte mağduriyet yaşamış biri olarak buraya karşı da önyargı ile geldim. Çoğu kulüp satış sonrası üyesini önemsemezken burası ezber bozuyor. Son derece güler yüzlü personeli eviniz hissi veriyor. Spor bittikten sonra danışmanlarla çay/kahve içmeden evime dönmüyorum.

  Mehmet Filiz Spa ve Hamam

  Spor Salonu İstanbul Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin Ücretsiz Demo Dersi İmkanından Yararlanın

  Sertifikalarımızı Sürekli Artırarak Size Daha İyi Hizmetler Sunuyoruz Sahip olduğumuz sertifikalar verdiğimiz eğitimin kalitesinin ispatıdır.

  Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak ve Ücretsiz Demo Dersi Fırsatından Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz İletişim Formuna Bilgilerinizi Bırakın, En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım