Yüzme Havuzu, Spa ve Hamam

Yüzme Havuzu, Spa Merkezi ve Türk Hamamı

Havuz ve yüzme tüm yılın ve özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen sosyal aktivitelerinden biri. Ancak havuzlarda için erkeklerle ortak olan havuzlara gitmek istemeyen bayanlar için çok fazla seçenek bulunmuyor. Bu nedenle sizler için bayanlara özel yüzme havuzu hizmetimizi sunuyoruz. Erkekler ile aynı ortamda olduğunda rahat edemeyen tüm bayanlar için en uygun koşulları hazırladık. Uzun süreler boyunca havuzda rahat rahat vakit geçirebilir ve eğlenebilirsiniz. Tüm uluslararası standartlara uygun olan havuzumuz hem bayanların hem de çocukların kullanımı için uygun olacak şekilde sizler için düzenledik.

Ücretsiz Demo Dersi İle Salonumuzu Daha Yakından Tanıyın

  Beylikdüzü Spa Hamam

  Beylikdüzü spa hamam merkezimiz ferah ve geniş alanlarıyla birlikte, ferahlık, stresten arınma, eklem ve kas ağrılarınızdan kurtulma gibi vücudunuzu rahatlatacak bir ortamı sizlere sunuyor. Profesyonel ve yetkin ekibimiz ile sizler için rahatlık ve huzur ortamı oluşturduk. Türk tarihinin en eski tarihi değerlerinden olan hamamı; sağlık, zindelik, estetik ve güzellik anlamına gelen spa terapileri ile birleştirdik. Donanımlı ekibimizin desteği ile, hem hamamın rahatlatıcı ortamı ile rahatlayabilir, sonrasında ise spanın verdiği bedensel ve ruhsal terapilerle sizleri huzura ulaştırabiliriz.

  beylikdüzü türk hamamı

  Beylikdüzü Türk Hamamı

  Beylikdüzü havuzlu spor salonu sadece havuzu ile değil, Beylikdüzü spa ve Türk hamamı ile sizlerin hizmetinizdedir. Spa ve hamamın faydaları ise saymakla bitmiyor.

  • Türk hamamı bedenin tüm metabolik aktivitesini dengeleyebilirsiniz.
  • Spa terapi ve masajları ile bedeninizi ruhsal olarak onarabilirsiniz.
  • Türk hamamında cildiniz tazelenirken, spa terapileri ile güzelliğinizi koruyabilirsiniz.

  Spor Salonu İstanbul ile Forma Giren Üyelerimiz ve Yorumları Üyelerimizin Görüşleri Salonumuz İçin En Önemli Referans Kaynağı

  Sizi ilgiyle dinleyen, isteklerinize karşı çözüm odaklı fitness ekibi, güler yüzlü danışmanları ve kurumsal işleyişi ile beni bağlayan kulüp. Çocuklu bir ev hanımı spor yapamaz sanarken çocuk bakım bölümündeki deneyimli eğitmene çocuğumu emanet edip spor yapabiliyorum. Eğlenceli grup dersleri ve yarı olimpik havuzu da cabası. Uzun yıllar burada olacağım bir kulüp bulmanın mutluluğu içerisindeyim.

  Seda Beydoğan Personal Trainer

  Sadece fitness yapmak için yazıldığım bir spor kulübü iken bana hamam kültürü kazandıran bir kulüptür fitpark. Tüm departmanlardaki ilgili çalışanları ve hijyen anlayışı ile öne çıkıyor. Lezzetli menüsü ile kafesi ve üyelere özel otoparkının olması da artı değer katıyor

  Eray Taş Yüzme Havuzu

  Daha önce çoğu kulüpte mağduriyet yaşamış biri olarak buraya karşı da önyargı ile geldim. Çoğu kulüp satış sonrası üyesini önemsemezken burası ezber bozuyor. Son derece güler yüzlü personeli eviniz hissi veriyor. Spor bittikten sonra danışmanlarla çay/kahve içmeden evime dönmüyorum.

  Mehmet Filiz Spa ve Hamam

  Yüzme Bayanlara özel yüzme havuzu ile sizlere konforu sunuyoruz. Rahat, keyifli ve güvenilir bir ortamda yüzme fırsatını kaçırmayın.

  Sertifikalarımızı Sürekli Artırarak Size Daha İyi Hizmetler Sunuyoruz Sahip olduğumuz sertifikalar verdiğimiz eğitimin kalitesinin ispatıdır.

  Yüzme Havuzu, Spa ve Hamam Kampanyalarımızdan Yararlanın İletişim Formunu Doldurun Ücretsiz Ön Görüşme İmkanını Değerlendirin